Latest topics
» Pvpland.lv - Mu online
Reģistrēties EmptyTrešdiena Oktobris 03, 2012 12:09 am by enygma

» Mu Darkside!!!!
Reģistrēties EmptySestdiena Februāris 05, 2011 11:26 pm by keiniks

» [Fails]Muserveris s4 +neliela pamaciba
Reģistrēties EmptySestdiena Janvāris 29, 2011 10:14 pm by enriko88

» MuExcuse Links : http://muo.excuse.lv/MuExcuse-News.html
Reģistrēties EmptySvētdena Janvāris 02, 2011 7:46 pm by Jokerito

» MU.OWNAGE.BIZ | EXP: 9999x | FUN SERVER
Reģistrēties EmptyTrešdiena Jūlijs 28, 2010 12:03 pm by Ownage

» Mu
Reģistrēties EmptyPiektdiena Jūlijs 16, 2010 9:13 am by Arciis

» Silver-Mu Online Season 4 Epizode 2
Reģistrēties EmptyCeturtdiena Aprīlis 22, 2010 10:42 pm by wingshot

» HELP!HELP!HELP!
Reģistrēties EmptySvētdena Marts 14, 2010 7:56 pm by ralfys

» http://mubest.tk/
Reģistrēties EmptyOtrdiena Februāris 16, 2010 4:56 pm by mokijs

Affiliates
BiPowerful TopSites

Tagad ir Trešdiena Novembris 29, 2023 8:04 pm

While the administrators and moderators of this forum will attempt to remove or edit any generally objectionable material as quickly as possible, it is impossible to review every message. Therefore you acknowledge that all posts made to these forums express the views and opinions of the author and not the administrators, moderators or webmaster (except for posts by these people) and hence will not be held liable.

You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate any applicable laws. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned (and your service provider being informed). The IP address of all posts is recorded to aid in enforcing these conditions. You agree that the webmaster, administrator and moderators of this forum have the right to remove, edit, move or close any topic at any time should they see fit. As a user you agree to any information you have entered above being stored in a database. While this information will not be disclosed to any third party without your consent the webmaster, administrator and moderators cannot be held responsible for any hacking attempt that may lead to the data being compromised.

This forum system uses cookies to store information on your local computer. These cookies do not contain any of the information you have entered above, they serve only to improve your viewing pleasure. The email address is used only for confirming your registration details and password (and for sending new passwords should you forget your current one).

By clicking Register below you agree to be bound by these conditions.
Atceries, ka tev ir jāseko izmaiņām noteikumos.!
BiPowerful Noteikumi!!!1. Cieni BiPowerful un arī foruma administrāciju.2.Cieniet viens otru. Lai kāds cilvēks arī būtu.3.Nelietojiet lamuvārdus un arī kādus citus aizvainojošus tekstus.4.Lietotājvārds nedrīkst reklamēt pilnīgi neko, ja vienots ar administrāciju.5.Lietotājvārds nedrīkst sastāvēt no lamuvārdiem vai kāda cita aizvainojoša vai nepieklājīga teksta.6.Lietotājvārdam ir jābūt saprotamam, piemēram neder sekojošs teksts "fgfhhjfjh".7.Ja lietotāvārdā tiks pamanīta kāda reklāma, lamuvārds, aizvainojoša frāze vai nesaprotams teksts Jūs tiksiet dzēsts bez brīdinājuma.8.Paroli Jūs varat izvēlēties, kāda Jums tīk, bet BiPowerful administrācija Jūsu pašu drošibai iesaka parolē iekļaut gan ciparus, gan burtus. Šādu paroli būs grūtāk uzlauzt.9.Forumā rakstiet attiecīgajā sadaļā, skaidri un saprotami.10.Neizvietot reklāmas nekādā gafījumā bez BiPowerful administrācijas atļaujas.11.Neuzdoties par BiPowerful foruma administratoru, ja tu tāds neesi.Jebkurš noteikumu pārkāpums TIKS SODĪTS!!!BiPowerful MuOnline(MU) servera noteikumi!!!1.Cieni BiPowerful MuOnline(MU) servera administrāciju.2.Cieniet viens otru, lai kāds cilvēks arī būtu.3.Neprasīt administratora(GM-GameMaster) tiesības.4.Visas sūdzības vai kādas citas problēmas rakstīt foruma attiecīgajā sadaļā.5.Nelietot palīglīdzekļus un programmas, kas dod tev personīgi labākas priekšrocības.Piemēram: Čītus6.Ir Atļautas sekojošas programmas, AutoClicker un MuWindows.7.Neuzdoties par servera administratoru(GM-GameMaster), ja tu tāds neesi.8.Ievērot administratora aizrādījumus.9.Neignorēt administratoru, respektīvi, ja administrators jautā tad tev ir jāatbild.10. Neizvietot reklāmas nekādā gafījumā bez BiPowerful administrācijas atļaujas.11. Neuzdoties par BiPowerful MuOnline administratoru, ja tu tāds neesi.12. Spēlētāji nedrīkst sist un izsaukt uz dueli GM.Jebkurš noteikumu pārkāpums TIKS SODĪTS!!!BiPowerful MuOnline(MU) servera administratora(GM-GameMaster) noteikumi!!!1.Nepalīdzēt parastiem spēlētājiem ar tev dotajām administratora(GM-GameMaster) tiesībām.2.Ievērot galvenā administratora(GM-GameMaster) aizrādījumus.3.Neignorēt galveno administratoru(GM-GameMaster) , respektīvi, ja administrators(GM-GameMaster) jautā tad tev ir jāatbild.4.Tev vienmēr ir jābūt pieejaamam, repektīvi jābūt online iekš skype programmas, ja vien nav citas vienošanās ar galveno administratoru(GM-GameMaster) .5. Neizvietot konkurentu reklāmas nekādā gafījumā bez BiPowerful administrācijas atļaujas.6.Ja veido kādu kvestu ir obligāti jāsaskaņo tas ar Galveno adminu. Galvenie admini ir account Chiksa un charater Ciksa, accout BOSS un charater BOSS7. GM nedrīkst pieņemt izsaukumus uz dueli un sist citus spēlētājus.Jebkurš noteikumu pārkāpums TEV ATŅEMS ADMINISTRATORA(GM-GameMaster)TIESĪBAS, BEZ BRĪDINĀJUMA!!!
BiPowerful Failu pievienošanas un pieprasīšanas noteikumi!1. Fails nedrīkst būt saistīts ar porno vai erotikas, vai jebkāda cita nepiedienīga veida pieskaņu.2. Failiem ir jābūt ar pareizu un precīzu nosaukumu gan pieteikumā, gan ievietošanā.3. Ja ievieto failu tev ir jāapraksta kam tas ir domāts un ja ir vajadzība tad kā viņu izmanto.4. Ievēro, ka ir divas sadaļas Mu faili un Citi faili , nejauc.5. Faila novilkšanai ir jādarbojas.Ja tiks pārkāpts Jebkurš noteikumu pārkāpums failu dzēsīs , BEZ BRĪDINĀJUMA!!!
BiPowerful pamācību ievietošanas noteikumi!1. Pamācībai ir jābūt skaidri saprotamai ar pareiziem linkiem, ja tādi ir.2. Vēlams ar bildēm.3. Pamācības virsrakstam ir jābūt precīzam, Piemēram : "Pamācība, kā izmantot autoclicker."Pamācības, kuras netiks ņemti vēra noteikumi tiks BEZ BRĪDINĀJUMA DZĒSTAS.